22 / 10 / 2019

Natrag na naslovnicu →

Drugo prikupljanje materijala

Imate li fotografiju ili predmet koji bilježi trenutak iz povijesti Trešnjevke? Staru fotografiju Trešnjevačkog placa? Suknju iz konfekcije Vesna? Kutiju Bizjak keksa?

Donesite nam ih na snimanje i pomognite nam da zajedno stvorimo virtualni fundus budućeg Muzeja susjedstva Trešnjevka – kvartovskog muzeja koji će dati vrijednost pričama koja nisu dio službene povijesti.

Čekamo vas u Bazi u Adžijinoj 11 od 10. do 16. listopada, radnim danom od 10:00 do 13:00 i od 17:00 do 20:00 te vikendom između 10:00 i 14:00 sati.