MST dobitnik je nagrade za društvene inovacije SozialMarie

S ponosom vam javljamo da je projekt “Muzej susjedstva Trešnjevka – izgradnja odozdo” osvojio nagradu za društvene inovacije SozialMarie u kategoriji umjetnost i kultura.

Zahvaljujemo se svim Trešnjevčankama i Trešnjevčanima, našim partnerima – Tehničkom muzeju Nikola Tesla, Centru za mirovne studije, udrugama K-Zona i Sf:ius – te brojim suradnicama s kojima gradimo Muzej.

Ovom se nagradom nagrađuju projekti koji se bave aktualnim društvenim problemima i pritom primjenjuju inovativna rješenja. Više o samoj nagradi i ostalim dobitnicima možete pročitati ovdje.

U svibnju pripremamo nekoliko virtualnih tematskih šetnji kvartom te još jedno prikupljanje građe za fundus.

Pratite nas i dalje!